Home Tag "kafshe"

Tjetër skandal për ushqimin, AKU ndan njoftimin e rëndësishëm për konsumatorët

0
Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka bërë një deklaratë ditën e sotme. AKU njofton se një sumplement ushqimor për kafshë me Numër Loti 2K1MC është konstatuar me prani e pluhurit të qelqit. Sipas AKU, njoftimi në lidhje me këtë problem ka ardhur nga Sistemi i Alertimit të Shpejtë për Ushqimin, pas analizave laboratorike të kryera nga Gjermania. Bëhet me […]

“Kafshë të urrej..”, Jonida i ulëret Romeos në mes të restorantit

0
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë një prej çifteve më simpatikë të showbizit. Ata i shohim gjithmonë bashkë duke ndarë momentet më të bukura së bashku në rrjetet sociale. Së fundmi ata ishin sërish me pushime në jug të vendit dhe ndërsa po darkonin në restorant Jonida i kthehet Romeos duke i thënë: “Kafshë të […]