Home Tag "kristiano ronadlo nuk mori pjese"

Sergio Ramos i jep fund beqarisë në një ceremoni madhështore

0
Kapiteni i Real Madrid, Sergoio Ramos, pas rreth 7 viteve bashkëjetese dhe 3 djemve me gazetaren Pilar Rubio, celebroi në martesë lidhjen e tij të gjatë. Ceremonia u mbajt në katedralen më të famshme të Sevilla, që është qyteti i tij i lindjes. Mbi 400 të ftuar morën pjesë në dasmën e futbollistit spanjoll, ku […]