Home Tag "lepur"

Kur Bes Kallaku shkon në det për të zënë lepuj

0
Besi  njihet për natyrën e tij tepër gazmore dhe gjithmonë përfiton nga rasti dhe nga situata për të krijuar momente gazmore. Ashtu ka qënë edhe momenti i këtij mëngjesi të sotëm ku Besi ka shkuar me shoqërinë e tij për të peshkuar dhe në moment ka postuar një foto në instastory me pamje në horizont […]