Home ShowBiz “I ke dhëmbët si lepur..”, Arbana nuk ja përton komentuesit përgjigjen epike
“I ke dhëmbët si lepur..”, Arbana nuk ja përton komentuesit përgjigjen epike
0

“I ke dhëmbët si lepur..”, Arbana nuk ja përton komentuesit përgjigjen epike

0
0

Moderatorja Arbana Osmani është gjithnjë e më shumë aktive në rrjetet sociale ku e shohim të postojë herë pas herë foto dhe video të gatimeve të saj.

Ajo ka postuar së fundmi në instagram një foto teksa është duke përgatitur sushi ndërsa buzëqesh e lumtur.

Krahas fotos shohim komente të shumta nga miq dhe fansa të moderatores të cilët kryesisht e komplimentojnë për gatimin.

Por ndër komentet e shumta të zënë sytë edhe një ndjekës që i shkruan: “Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lekë”.

Moderatorja nuk ja ka përtuar një përgjigje komentuesit duke shkruar: Lek i shkuar dëm”, duke treguar kështu se është shumë më mirë me dhëmbët e saj origjinalë.

Arbana do të bëhet shumë shpejt nënë për herë të herë të dytë me partnerin e saj regjisorin Eduard Grishaj.

View this post on Instagram

Sushi, anyone?

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

arbannaaa

Link: https://www.instagram.com/p/CCJxEc0gjgb/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B8mZlHZAFcC/