Home ShowBiz Noizy ka një kërkesë për Luana Vjollcën në lidhje me fotot e tij
Noizy ka një kërkesë për Luana Vjollcën në lidhje me fotot e tij
0

Noizy ka një kërkesë për Luana Vjollcën në lidhje me fotot e tij

0
0

Noizy së fundmi ka ardhur me një kërkesë ndaj Luana Vjollcës për foton e tij.

Për shkak të lojrave fotoja e reperit është përdrur disa herë në emisionin e saj.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale Noizy shprehet:

‘O luana vjollca më fal për shprehjen po më keni ça tra*in me kto krahasimet, ma hiq foton nga aty se ngelën t’u m’vra këtë mund ta thoja dhe privat po hajd mo. Pytjet i bëni shumë të neveritshme doni vetëm sherre më ndodh, se çfarë ndodh me rrepistat më vonë stë plas bytha ty, a rrifen a vriten a shahen, ty të intereson emisioni me bër fam në TikTok, Hiqe foton time nga aty se sjam ngara me klysha’, ka shkruar ai.

Linku: https://www.instagram.com/p/CmU1rBxMC8M/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CmU1rBxMC8M/

tags: