Home ShowBiz Luana firmos suksesin e rradhës, këtë herë me një surprizë nga YouTube
Luana firmos suksesin e rradhës, këtë herë me një surprizë nga YouTube
0

Luana firmos suksesin e rradhës, këtë herë me një surprizë nga YouTube

0
0

Luana Vjollca është vlerësuar nga YouTube me “Silver Play Button”, një atribut që jepet për personat që arrijnë 100 mijë subscribers në kanalin e tyre.

Moderatorja ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm sidomos me rubrikën “After Party”, çka ka bërë që të rriten ndjeshëm personat që e ndjekin në kanalin e saj.

Ajo ka postuar në instagram disa video me medaljen në dorë, ndërsa shkruan: “Shumë e lumtur që tek cepi i dedikuar i kupave në shtpëinë time, të shtoj këtë medalje nga YouTube. Meritat i shkojnë Aftër party shoë që me suksesin e tij kemi arritur të kemi 100 mijë subscribers në kanalin zyrtar Luana Vjollca në YouTue”.

Moderatorja është përgëzuar nga miqtë dhe fansat e saj për këtë arritje në karrierën profesionale.

Luana është shprehur mjaft e emocionuar për këtë arritje, ndërsa ka falënderuar platformën YouTube për vlerësimin.

luanana

luandra

Link: https://www.instagram.com/p/CIOi3C4JNd7/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHDEYS8n3LI/