Home Tag "Me barkun e rrumbullakosur"

Publikohet fotoja e parë e Almeda Abazit, me barkun e rrumbullakosur!

0
Aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman festoi ditëlindjen e 37-të në datën 17 dhjetor. Almeda Abazi, bashkëshortja e tij, surprizoi partnerin në sheshin e xhirimit me një tortë. Mirëpo, mediat turke kanë përfituar nga ky moment dhe jo vetëm që i kanë marrë një deklaratë në lidhje me shtatzëninë, por kemi edhe një foto shumë […]

Me barkun e rrumbullakosur, këto janë ndoshta pajmet e fundit nga pritja e ëmbël e Xhensila Myrtezajt

0
Ka filluar tashmë numërimi numërimi i ditëve deri në ardhjen në jetë të vajzës së tyre. Së shpejti pritjes së ëmbël të Xhensilës e Besit do t’i vijë fundi dhe falë teknologjisë këngëtarja ka dokumentuar çdo hap të këtij rrugëtimi të bukur. Së fundmi, Xhensila postoi një video me barkun e rrumbullakosur që më pas e fshiu. E […]

Me barkun e rrumbullakosur, gjoksin e ekspozuar dhe patallonat e zbërthyera, ja se si pozon Adelina pak para lindjes

0
Këto me siguri që janë pozat e fundit të Adelina Tahirit me barkun e rrumbullakosur, pasi ajo së afërmi bëhet nënë e një djali. Këngëtatja bukuroshe ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet topless, me një këmishë të hapur dhe me xhinse, ku duken të mbathurat. Adelina është në muajin e shtatë të shtatzënisë dhe […]