Home ShowBiz Me barkun e rrumbullakosur dhe gjoksin e ekspozuar, ja si thotë mirmëngjes Adelina Tahiri.
Me barkun e rrumbullakosur dhe gjoksin e ekspozuar, ja si thotë mirmëngjes Adelina Tahiri.
0

Me barkun e rrumbullakosur dhe gjoksin e ekspozuar, ja si thotë mirmëngjes Adelina Tahiri.

0
0

Fill pas martesës me milionerin maqedonas disa vite më ta madh se ajo Serjozha Markov, Adelina Tahiri është në qendër të vorbullës së komenteve.

Ndërsa këngëtarja është në pritjen e ëmbël, vazhdimisht ndan me miqtë foto nga përditshmëria e saj. E njëjta gjë ka ndodhur edhe mëngjesin e sotëm. Adelina ka publikuar foto në Instagram ku shfaqet me barkun e rrubulllakosur, ndërsa gjoksin e ka të zbuluar.

Po ashtu vihet re se portreti i këngëtares është “ujë e sapun”. Pa grim.

👼🏼

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Link: https://www.instagram.com/p/BhoBGp2lbOI/?taken-by=adelina_tahiri1

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BeXu6fml2zG/?taken-by=adelina_tahiri1