Home ShowBiz “Përshëndetje vogëlush!” Sara Hoxha publikon foto me barkun e rrumbullakosur
“Përshëndetje vogëlush!” Sara Hoxha publikon foto me barkun e rrumbullakosur
0

“Përshëndetje vogëlush!” Sara Hoxha publikon foto me barkun e rrumbullakosur

0
0

Pak javë më parë, një nga trashëgimtaret e Top Medias, Sara Hoxha dha lajmin e bukur se do të bëhet mama për herë të dytë.

Ndërkaq, Sara nuk ka hezituar që të publikojë foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Së fundmi Sara ka publikuar një foto për ndjekësit e saj në Instagram, ku ka shfaqur barkun e rrumbullakosur.

Sara shfaqet e shtrirë pranë bregdetit me një palë bikini blu, të cilat ja nxjerrin në pah barkun dhe mbi të shkruan: “Përshëndetje vogëlush”.

2019-07-20 12_37_47-Stories • Instagram

Link: https://www.instagram.com/stories/sarahoxhaaa/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzISG0mnVdD/