Home Tag "met elshani"

Fero u përfshi në sherr, Arbenita ka diçka për ti thënë partnerit

0
Met Elshani, menaxheri i On Record, ditën e djeshme u plagos me armë zjarri në qendër të qytetit në Prishtinë. Reperi Fero reagoi menjëherë pas kësaj ngjarje, ku shprehte mbështetjen ndaj menaxherit të tij dhe shkruante: “Një vëlla mund të mos jetë gjithmonë shok, por një shok do të jetë gjithmonë një vëlla @mettelshani ”, ka […]

Pas plagosjes së menaxherit, reagon për herë të parë Fero

0
Met Elshani, menaxheri i On Record, ditën e djeshme u plagos me armë zjarri në qendër të qytetit në Prishtinë. Një ditë pas kësaj ngjarje, ka reaguar edhe reperi Fero, i cili është në menaxhimin e Met Elshanit. Në një postim në Instagram, Fero ka ndarë një foto ku shfaqet pranë Elshanit dhe shkruan: “Një […]

E konfirmon policia, plagoset me armë zjarri menaxheri i “On Record”

0
Një plagosje me armë zajrri ka ndodhur ditën e sotme në lagjen Dardanian në Prishtinë. Policia ka konfirmuar se ka mbetur i plagosur menaxheri i shtëpisë diskografike “On Records”, Met Elshani, i cili menaxhon ndër të tjerë edhe reperin Fero. Sipas “Indeksi Online”, Elshani ka marrë dy plagë me armë zjarri në këmbë. Në një […]