Home Tag "mia"

Rudina sjell portretin më të ëmbël familjar, foto me të shoqin dhe Mian

0
Moderatorja Rudina Magjistari një prej personazheve më të dashura për publikun e ka mbajtur jetën e saj private gjithmonë larg vëmendjes së publikut. Shumë rallë e kemi parë të postojë foto me të shoqin, ndërsa portretin e të bijës nuk e ka zbuluar asnjëherë. Rudina është mjaft aktive në instagram ku e shohim të postojë […]

Mia bën 4 vjeç, mami Rudina ka urimin dhe foton më të veçantë

0
Rudina Magjistari është bërë nënë e një vajze katër vite më parë. Moderatorja ka treguar se për vogëlushen Mia ka organizuar një javë të gjithë me festime për ditëlindjen. Mesa duket ditëlindja e Mias është shndërruar në një festë të vërtetë e cila zgjati plot një javë dhe përfundoi pikërisht sot. Moderatorja ka postuar në […]

Foto e re nga familja e Rudina Magjistarit

0
Moderatorja Rudina Magjistari ka publikuar në rrjetet sociale një foto të ëmbël të bashkëshortit dhe vajzës së saj Mia. Rudina është treguar mjaft e rezervua më shfaqjen e fytyrës së familjes së saj, ndaj edhe fotoja e radhës nuk ka si të jetë ndryshe. Fotoja që moderatorja ka publikuar tregon një moment pikant , ku […]

Ju kishte shpëtuar ky detaj nga Rudina Magjistari

0
Prezantuesja simpatike Rudina po gëzon periudhën e mëmësisë si edhe me programin e saj të ri. Por me shumë mundësi që ky detaj ju ka shpëtuar nga Rudina Magjistari? Ajo ka një tatuazh në këmbën e majtë me inicialet A.S, tatuazhi është shumë i vogël por nëse do shikohet me vëmëndje do arrihet të kuptohet. […]

Rudina Magjistari ju prezanton me vajzën – Mia, e rritur tashmë

0
Mia është një prej fëmijëve të famshëm të showbizit edhe pse ende nuk kemi mundur t`ia shikojmë fytyrën. Mami Rudina është përpjekur ta mbrojë imazhin e vajzës dhe ia ka dalë. Megjithëse fakti që nuk e ka zbuluar plotësisht e bën festë çdo postim fotoje të Mia luleqingjit, siç e ëma e quan. Po ajo […]

Rudina Magjistari tregon më shumë nga vajza

0
Mia i ka dhënë lumturi jetës së mamit. Rudina Magjistari ka qenë e kursyer për të na prezantuar me vajzën, por nga hera në herë na tregon copëzat e lumturisë që përjeton me vogëlushen. “Jetoj për përqafimin tënd”, ka shkruar Rudina dhe në këtë foto na ka treguar diçka më shumë. Ka premtuar se kur […]