Home Tag "modelja e njohur"

Irina Shayk flet pas ndarjes nga Bradly Cooper, zbulon a ka besim tek martesa

0
Supermodelja Irina Shayk duket një mrekulli në kopertinën e verës për revistës Harper Bazzar”. Modelja Shayk ka dhënë intervistën e parë pas ndarjes nga aktori Bradley Cooper. Megithëse është një nga modelet më të suksesshme në botë, Irina ka treguar se edhe ajo ka ditët e këqija dhe se ajo nuk është perfekte. “Ndonjëherë nuk […]