Home Tag "momente intime"

Fero në momente intime me Arbenitën, fansat kapin detajin e pazakontë

0
Reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë një prej çifteve më të përfolura të shoëbizit. Ata janë bërë kryefjalë e medias rozë në shumë raste për shkak të ulje ngritjeve në marrëdhënien e tyre. Megjithatë tani duket se janë më të dashuruar se kurrë dhe këtë e shohim me postime dhe foto të shumta që […]

Rina pushime me të dashurin, fotografohet në momente intime

0
Reperja Rina dhe Sin boy bënë publiken lidhjen e tyre pak muaj më parë dhe që nga ai moment i shohim gjithnjë të pandarë. Aktualisht ata të dy janë duke shijuar disa ditë pushimesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe po I shohim gjithnjë e më shumë të dashuruar. Në një foto të postuar në […]