Home Tag "new york"

Në mes të New York Xhensila poston foton joshëse nga vaska

0
Xhensila Pere po shijon disa ditë relaksi në New York. Duket qartë nga foto e saj më e fundit që po ia kalon për mrekulli. Në një vaskë të mbushur plot me shkumë, e drejtuar nga dritarja e dhomës luksoze në mes të New York, Xhensila shfaqet më joshëse se kurrë. Kjo foto e saj […]

Andrra emocionon rrjetin, publikon foton intime me Sinanin në New York

0
Fill pasi e lidhi jetën me një nga emrat më të mëdhej të skenës shqiptare, Andrra është një nga femrat më të komentuara në showbizit. Së fundmi ajo ka vendosur të përshëndesë ndjekësit e saj të shumtë në Instagramit me një foto mjaft intime. Andrra shihet teksa puth në buzë Sinan Hoxhën, bashkëshortin e saj. […]

Kush po e lumturon Sinanin?

0
Të gjithë kemi diçka në jetë e cila na lumturon sa herë që e shohim. Pa marrë parasysh se çfarë është, ne menjëherë do ta rikthejmë buzëqeshjen në fytyrat tona. Kështu ka ndodhë edhe me Sinanin i cili nuk ka hezituar që lumturinë e tij ta shpërndajë edhe në instagram përmes një fotografie tepër të […]

Kim Kardashian kujton një fotografi të çuditshme të saj

0
Kim Kardashian njihet për pozat e saj seksi dhe hot. Përveç që na është mësuar syri ta shohim të zhveshur ajo shpeshherë publikon edhe foto jo të mira të saj. Ka disa foto ku Kim nuk duket mirë në to, por përkundër kësaj ajo vendos t’i shpërndajë ato me ndjekësit e saj në instagram. Së […]

Zbulohet qyteti që ka bërë për vete Bleonën

0
Bleona është ajo që ia plotëson vetes të gjitha dëshirat që ka, madje ajo ka bërë gjërat që gjithmonë i ka ëndërruar. Ka shkuar në shumë vende por Bleona prapë ka një të preferuar. Qyteti i saj që ajo e don shumë është New Yorku. Këtë e ka treguar vetë këngëtarja e cila përmes një […]

Afrona dhe Bleron në dhjetor do ta gjejmë në…

0
Afrona është shumë e entuziasmuar për pushimet e saj të rradhës. Sot në një foto të postuar në instastory ajo na zbulon destinacionin e rradhës. Afrona dhe Blero do të udhëtojnë drejt New York-ut në dhjetor. Akoma nuk është zbuluar arsyeja e këtij udhëtimi por Afrona duket që mezi po e pret. Foto e postuar […]