Home ShowBiz Në rrugë me fustanin madhështor të nusërisë, këngëtarja mahnit kalimtarët
Në rrugë me fustanin madhështor të nusërisë, këngëtarja mahnit kalimtarët
0

Në rrugë me fustanin madhështor të nusërisë, këngëtarja mahnit kalimtarët

0
0

Jennifer Lopez ka mahnitur kalimtarët, ndërsa ka dalë rrugëve të New York me një fustan nusërie të qëndisur me gurë.

50 vjeçarja është shfaqur në super formë, ndërsa ka bërë që e gjithë vëmendja të bjerë mbi të.

Një element i rëndësishëm në veshjen e saj prej nuseje ishin edhe bizhutë prej diamanti që shkëlqenin në qafë dhe veshët e saj.

E gjithë kjo performancë e saj ka ardhur si rezultat i filmit më të ri që ajo po xhiron.

Pas “The Hustler” , Jennifer po punon për një film të ri të titulluar “Marry me”, ku do të luajë përkrah Malumës.

Në këtë film ata të dy do të jenë të fejuar.

Link: https://www.elle.com/uk/fashion/celebrity-style/a29510359/jennifer-lopez-wedding-dress-alex-rodriguez/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B0meVFagjP6/