Home Tag "nipi"

Tragjike, nipi i aktorit të njohur vret veten në moshën 14 vjeçare

0
Nipi i aktorit të famshëm Jeremy Jordan ka ndërruar jetë pasi kreu vetëvrasje. Lajmin e trishtë e dha vetë aktori përmes një statusi në Tëitter ku synonte që të rriste gjithashtu ndërgjegjësimin  për vetëvrasjen e adoleshentëve. Aktori ju drejtohet fansave dhe miqve të tij që të thonë një lutje për familjen e tij dhe për […]

Noizy jep lajmin më të bukur, “Këtë herë është një djalë..”

0
Reperi Noizy është bërë dajë për herë të dytë këtë herë me një nip. Lajmin e ka dhënë vetë ai përmes një statusi në instagram ku ka shpërndarë një tufë me lule bojëqiell, kombinuar me disa trëndafila të bardhë dhe me çokollata brenda luleve. Ai ka shkruar sipër tufës me lule me gërma bojëqiell “Dajë […]

Si tezja, njihuni me nipin yll të Valbona Selimllarit

0
Ish-Miss Shqipëria, Valbona Selmillari është një nga personazhet më të dashura për publikun shqiptar, e cila vazhdimisht ka qenë prezente me projekte nëpër emisione televizive. Valbona Selimllari është një nga ikonat e bukurisë shqiptare, e cila prej kohësh “mban” kurorën e shkëlqimit dhe hijeshisë. Por ditën e sotme Valbona na ka prezantuar me nipin e […]

“Çfarë e ke Enver Hoxhën?” Sinan Hoxha zbulon lidhjen me diktatorin!

0
Sinan Hoxha përveçse një nga këngëtarët më të dashur nga publiku shqiptar, njihet edhe për natyrën e tij të çiltër dhe përgjigjet e drejtëpërdrejta që jep në ekran. Mbrëmjen e kaluar, këngëtari ishte i ftuar në “Kurthin e Piter Pan”, ku ju përgjigj pyetjeve të ndryshme të fëmijëve, mes të cilave edhe të Xheison Baftit. […]