Home ShowBiz Një tjetër tragjedi për aktorin vetëm pak kohë pasi humbi bashkëshorten
Një tjetër tragjedi për aktorin vetëm pak kohë pasi humbi bashkëshorten
0

Një tjetër tragjedi për aktorin vetëm pak kohë pasi humbi bashkëshorten

0
0

Aktori i njohur John Travolta pak kohë më parë humbi bashkëshorten e cila vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.

E ndërsa ende nuk e ka marrë veten nga kjo humbje, një tjetër tragjedi ka ndodhur në familjen e tij.

Këtë herë nipi i aktorit, djali i vëllai të tij të madh ka ndërruar jetë.

Nipi i tij Sam Travolta ndërroi jetë në moshën 52 vjeçare në ambjentet e shtëpisë së tij, por motivi i vjekjes së tij ka mbetur ende i paqartë.

Vdekja e tij erdhi vetëm 3 muaj pasi bashkëshortja e aktorit u nda nga jeta.

Kujtojmë se John Travolta dhe bashkëshortja e tij Kelly ishin prindër të tre fëmijëve, por njëri prej tyre fatkeqësisht ka ndërruar jetë në 2009.

Link: https://www.instagram.com/p/B72iC91nRBy/

Burimi i lajmit: https://www.who.com.au/john-travolta-nephew-dies

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B72iC91nRBy/