Home ShowBiz U bë xhaxha për herë të parë, Gjiko poston foton më të bukur me nipin në duar
U bë xhaxha për herë të parë, Gjiko poston foton më të bukur me nipin në duar
0

U bë xhaxha për herë të parë, Gjiko poston foton më të bukur me nipin në duar

0
0

Vëllai i reperit Gjiko u bë baba për herë të parë pas ardhjes në jetë të vogëlushit Titan.

Njoftimin e dha fillimisht e ëma e Gjikos e cila e lumtur njoftoi se ishte bërë gjyshe për herë të dytë.

Ndërkaq edhe vetë Gjiko ka postuar një foto shumë të bukur me nipin në duar ndërsa krahas fotos shkruan: “Titani i axhit, fati, shëndeti, lumturia, të përcjelltë në çdo hap të jetës”

Vëllai i Gjikos u martua disa muaj më parë dhe në ceremoninë e dasmës së tij ishin të ftuar shumë personazhe të njohur të cilët kanë krijuar një atmosferë shumë të veçantë festive.

Link: https://www.instagram.com/p/CB80DA_lsvC/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B6gD9EnFH_F/