Home Tag "olta flet per veten"

Olta Gixhari emocionohet nga fjalët që tha aktori i madh për të

0
Olta Gixhari emocionohet nga fjalët e aktorit të madh për të. Olta ka marrë një vlerësim tepër të madh nga aktori i njohur, Luan Jaha, i cili është gjithashtu pjesë i kastit të filmit “Në Kuadër të Dashurisë”. Në një intervistë të dhënë së fundmi, Jaha ka thënë fjalë që e kanë emocionuar Olta Gixharin. […]

Olta Gixhari – Rrallë e shikoj veten kaq…

1.21K
Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka qënë kohët e fundit shumë aktive në media, duke u përfshirë në spektakle të ndryshme, me shumë popullaritet. Na është dukur gjithmonë një vajzë seksi Olta, por mesa duket edhe bukuroshet paskan komplekse. Ajo ka postuar së fundmi një foto ku ka qënë pjesëmarrëse në një show televiziv dhe ka […]