Home Tag "Perdomo"

E trishtë! Aktori i njohur ndahet nga jeta në moshën 27-vjeçare

0
Aktori i Hollywood Chance Perdomo, i njohur më së shumti për rolin e tij në serialin horror të Netflix, Chilling Adventures of Sabrina, u vra në një aksident me motor në moshën 27-vjeçare, ka njoftuar publicisti i tij. Ylli britaniko-amerikan ka lindur në Los Angeles dhe është rritur në Southampton. Ai u nominua për aktorin […]