Home Tag "pishine"

Video provokuese në pishinë, Era djeg rrjetin teksa ekspozon të pasmet

0
Edhe pse ka rënë disi në qetësi sa i takon muzikës, këngëtarja Era Istrefi vijon të jetë aktive në rrjetet sociale. Vetëm pak kohë më parë ajo festoi ditëlindjen në një festë surprizë, organizuar nga familjarët në ambjentet e shtëpisë së saj. Atë e shohim vazhdimisht të ndajë me fansat në rrjetet sociale momente të […]

Super ditëlindja e Samantës, nuk do ta besoni sa vjeç bëri këngëtarja

0
Këngëtarja Samanta Karavella feston sot ditëlindjen dhe festa nisi pas mesnatës me miq, të afërm, fishekzajarre, tortë dhe shampanjë. Samanta ka organizuar një super festë ku nuk munguan emra të njohur të shoëbizit të cilët i uruan këngëtares qindra vite të lumtura. Këngëtarja mbush sot 30 vjeç dhe në videot e postuara në instagram shohim […]

Video provokuese nga pishina, Morena tërbon fansat

0
Këngëtarja Morena Taraku është duke pushuar në këto ditë të nxehta dhe shpesh herë e kemi parë të postojë foto dhe video ku shfaqet në formë perfekte. Këtë herë ajo shfaqet nga pishina me një palë bikini të vogla në ngjyrë gri duke ekspozuar format e saj perfekte. Morena shfaqet duke dalë nga pishina me […]