Home ShowBiz Me të pasmet jashtë, Era djeg instagramin me foto të nxehta nga pishina
Me të pasmet jashtë, Era djeg instagramin me foto të nxehta nga pishina
0

Me të pasmet jashtë, Era djeg instagramin me foto të nxehta nga pishina

0
0

Këngëtaren Era Istrefi e shohim herë pas here aktive në rrjetet sociale ku ndan me fansat momente të ndryshme si nga jeta e saj profesionale ashtu edhe nga ajo personale.

Së fundmi ajo ka treguar se ndodhet me pushime dhe ka vendosur të postojë disa foto me bikini ku shfaqet në formë perfekte.

Ajo pozon afër një pishine me bikini në ngjyrë blu teksa ekspozon të pasmet.

“Ka kaluar një minutë pa postuar një foto të paturpshme pra***ce”, shkruan Era krahas fotove.

Ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave të cilët nuk e kanë humbur rastin për ti bërë komplimenta.

View this post on Instagram

Havent posted a shameless butt pic in a minute🤪

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Link: https://www.instagram.com/p/CDTy-YLDoDg/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B25INL4FRjq/