Home Tag "puthja e pare"

“Ishte çun i mirë” Eva Murati tregon kur e ka dhënë puthjen e parë

0
Moderatorja e njohur Eva Murati ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “3-shat”, i drejtuar nga Bora Zemani dhe nga binjakët Donald e Romeo Veshaj. Gjatë intervistës, moderatorja ka folur edhe për jetën private, megjithëse mundohet që të tregohet gjithmonë e rezervuar. Moderatorja Eva Murati e cila prej 7 është në një lidhje me […]

Sa vite kanë bashkë Sara dhe Ledioni?

0
Ata janë prej pak muajsh prindër të një djali, por askush nuk e di se kur ka nisur lidhja e tyre. Sekretin e ka nxjerrë Ledioni. Ai ka dhënë një intervistë për Revista “Who”. Ka treguar se kur e ka dhënë puthjen e parë. E dinim që kishte ndodhur në Londër, por që ishte nën […]