Home Tag "rere"

Godet Adelina Tahiri – Foto siç e ka bërë nëna

0
Adelina Tahiri është duke shijuar verën në krahë të bashkëshortit të saj dhe të bebushit. Një verë e mbushur plot me dashuri për të. Det, diell, e mbushur plot me akesorë të shtrenjtë dhe me një fotot unike siç e ka bërë nëna. Adelina guxon për herë të parë dhe publikon foto nga pushimet uje […]

Nga bora në det – Luana në vëndin e ëndrrave të çdo vajze

0
Pas një periudhë të gjatë të mbi ngarkuar me punë më në fund Luana ka zgjedhur disa ditë pushimesh. E kemi parë disa ditë më parë në Austri me të motrat e saj, Marinën dhe Lirën. Por ka lënë vëndin e bukur me dëborë për të kaluar në një anë tjetër të botës. Det, rërë, […]

Agnesa Vuthaj në plazh jo me bikini

0
E kur kujtojmë detin, rërën direkt mëndja jonë na çon tek bikinit që çdo vajzë mundohet që të duket bukur. Por jo në rastin e Agnesa Vuthajt e cila ka guxuar që të futet në plazh në një mënyrë krejtësisht të pakuptueshme. E veshur me pellush, me çizme e shikojmë Agnesën në bregun e detit […]

Ku janë duke pushuar Seldi dhe Mimoza?

0
Seldi dhe Mimoza Shkodra ka ca muaj që janë fejuar, dhe përkundër angazhimeve të tyre ata janë duke gjetur edhe kohë për njëri-tjetrin. Në këtë kohë dimri, ata kanë zgjedhur të shkojnë në një vend të ngrohët, pranë detit. Në disa fotografi që Seldi ka publikuar në instastory shihen ata të dy duke pushuar në […]

Ku po i kalojnë Vip-at Shqipëtarë pushimet verore?

0
Jemi ne sezonin më të bukur të vitit, në këtë sezon ku secili prej nesh shkëputet nga gjithçka që ka, për të pushuar më së shumti në bregdet. Ashtu sikurse çdo vit tjetër edhe këtë vit disa prej Vip-at tanë kanë nisur pushimet e tyre. Zbuloni vendet ku ata po kalojnë pushimet.   Link: https://www.instagram.com/p/BW8lTFBgH6t/?taken-by=ingritgjoniii Link: https://www.instagram.com/p/BW0m7_klK-5/?taken-by=anjezabranka Link: https://www.instagram.com/p/BW_37-nFYuW/?taken-by=albanaosmani1 […]

Keshilla për pushime perfekte, zbuloni për çfarë bëhet fjalë…

0
Gjëja më e mirë për të paketuar pushimet tuaja është një këshillë e mirë e udhëtimit. Disa njerëz zgjodhën këshilla më të sinqerta, si “kujdesuni për medikamentet”, “kërkojini destinacionin tuaj para se të udhëtoni. Më poshtë do të gjeni disa prej këshillave më të vyera për udhëtimin tuaj të rradhës në maksimalen e perfeksionit. Merrni […]