Home ShowBiz Godet Adelina Tahiri – Foto siç e ka bërë nëna
Godet Adelina Tahiri – Foto siç e ka bërë nëna
0

Godet Adelina Tahiri – Foto siç e ka bërë nëna

0
0

Adelina Tahiri është duke shijuar verën në krahë të bashkëshortit të saj dhe të bebushit. Një verë e mbushur plot me dashuri për të. Det, diell, e mbushur plot me akesorë të shtrenjtë dhe me një fotot unike siç e ka bërë nëna.

Adelina guxon për herë të parë dhe publikon foto nga pushimet uje dhe sapun, pa makeup. Një bjonde shumë e ëmbël edhe pa u kuruar me produkte kozmetike.

 

Kjo foto është postuar nga vet Adelina në Instagram:

Link: https://www.instagram.com/p/B0QUHJaoQIt/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BzxpQ6aFJ9G/