Home ShowBiz Klaudia Pepa duke u zvarritur në rërë, kush është mashkulli që e tërheq nga këmba..
Klaudia Pepa duke u zvarritur në rërë, kush është mashkulli që e tërheq nga këmba..
0

Klaudia Pepa duke u zvarritur në rërë, kush është mashkulli që e tërheq nga këmba..

0
0

Balerina Klaudia Pepa është dalluar gjithmonë për fotot e veçanta që publikon në llogarinë e saj në Instagram.

Këtë herë na ka tërhequr edhe më shumë vëmendjen një foto e saj në një plazh.

Klaudia shfaqet nën shoqërinë e një mashkulli, ky i fundit i pazbuluar në portret e ka kapur Klaudian nga këmba dhe po e tërheq në rërë.

Në tekstin që shoqëron foton Klaudia shkruan “Ndihmë”, kuptohet në formë humori, pasi vetë foto është një shaka e këndshme e balerinës.

Që pas ndarjes nga koreografi Albi Nako, Klaudia nuk është përfolur për një tjetër lidhje dashurie.

Ajo është parë shpesh herë në shoqërinë  e mikeshave dhe miqve të saj, por ende nuk kemi asnjë konfirmim për një histori dashurie të mundshme të balerinës.

View this post on Instagram

Heeeelp

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Link: https://www.instagram.com/p/B1gNxeHIWXV/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B1gNxeHIWXV/