Home Tag "robert berisha"

Robert Berisha mban një sekret të madh

0
Përveç muzikës, Robert Berisha është i njohur për sarkazmën dhe humorin e tij në skenë.  Ai i merr gjërat shtruar dhe i thotë ashtu troç si i mendon. Një gjë që është shumë e dukshme por që ndoshta nuk e keni vërejtur, është buzëqeshja dhe lumturia që ai përçon tek publiku. Rreth kësaj ai ka […]

Sa ëmbël duket Tiani pranë xhaxhait të tij Robert Berishës

0
Kohë më parë mes Tunës dhe Patris Berishës lindi një dashuri që i bashkoi të dy. Si fryt i kësaj dashurie lindi Tiani vogël. Gjatë kësaj kohe fotot e tij nuk kanë ndalur së enduri sa andej-këndej në botën virtuale. Por kjo nuk është e gjitha. Tiani është nipi i Robert Berishës, që i bie […]

Për Robertin kjo ditë e sotme është një ditë e re

0
Këngëtari Robert Berisha së fundmi është tepër aktiv në rrjete sociale, sidomos në instagram.  Para pak orësh ai ka postuar një fotografi në instastory. Ai duket i veshur me një pallto me ngjyrë të kafët. Mbi këtë foto ai ka shkruajtur një fjali “dita e re, nafaka e re”. Si duket Roberti është duke pritur […]

Robert Berisha bëhet nostalgjik

0
Robert Berisha është bërë nostalgjik për vitet që ka lënë pas vetes. Kjo duket në një fotografi që ai ka vendosur ta shpërndajë në instastory. Me këtë foto ai dëshiron që të ngrejë temperaturat në këtë kohë dimri, por në të njëjtën kohë të çmend të gjitha vajzat që e ndjekin atë, për shkak se […]

Robert Berisha ka një nip Tianin por ka edhe një mbesë Aldën

0
Roberti nuk ka vetëm Patrisin por ka edhe një vëlla tjetër. Deri tani kemi njohur familjen e Tunës me Patrisit dhe Robertit me Norën sëbashku me fëmijët e tyre. Tuna në një foto me Tianin ka prezantuar mbesën e Robertit dhe Patrisit. Bukuroshja quhet Alda Berisha dhe është vajza e vëllait tjetër të Robertit dhe […]

Si nisin mëngjeset për Robert Berishën

0
Robert Berisha e ka nisur këtë mëngjës të mbushur me gjithë dashurinë që mund ti fali fëmija i tij, Rene është zgjuar dhe ka shkuar në krevatin e babi Robertit ashtu sikurse bëjnë të gjithë fëmijët në moshën e tij. Nga ky mëngjes i mbushur plot dashuri Roberti ka marrë shkas të bëjë një foto […]

Kjo foto e Robertit do ju lëri pa fjalë – A është bërë Nora xheloze?

0
Robert Berisha është vënë re gjithmonë për mirëmbajtjen e trupit të tij në formë, ai frekuenton shumë shpesh palestrat. Është bërë baba por ama nuk ngjan si i tillë megjithatë edhe Nora është shumë simpatike dhe ata shkojnë shumë si çift. Jemi mësuar të shikojmë femrat gjithmonë të bukura dhe të kuruara por ama kur […]