Home Tag "robert berisha"

Sa është shuma që kërkon Robert Berisha, për një natë?

0
  Këngëtarin Robert Berisha së fundmi e kemi si valltar në spektaklin e Tv Klan, ‘Dance with me’. Ai është ndër më të ndjekurit në profilet e ti në rrjetet sociale dhe një ndër meshkujt më të preferuar nga publiku femëror. I ftuar në emision ‘Pop Culture’ ai ka rrëfyer mbi poropozimet dhe ofertat më të […]

Pas deklaratave të ftohta të Tunës, ja si reagon Robert Berisha

0
Para pak kohësh tek “Rudina” në TvKlan, Robert Berisha deklaroi se nuk ka aspak raporte të mira me kunatën e tij, këngëtaren e njohur Tuna. Madje Roberti shkoi deri aty sa tha se nuk donte ta shihte me sy. Ndërkohë, Tuna reagoi lidhur me këtë pak ditë më parë në një intervistë për mediat në Kosovë. Këngëtarja e […]

Rashel hyn me motor të shtrirë e ndërsa Leila ka kërcyer me pantallona të grisura – Ça ka ndodhur mbrëmë në skenën e DWM

0
Është mbajtur mbrëmë show televiziv i çdo të hënë në Klan “Dance with me”. Na ka surprizuar hyrja e Rashel me motorrin e shtrirë duke pozuar të pasmet e saj. Por ka ndodhur edhe diçka më shumë në atë skenë. Moderatorja Leila Kraja, partnerja e Robert Berishës ka kërcyer mbrëmë me pantallona të shkepura nga […]

Tërësisht i zhveshur, Robert Berisha publikon videon intime

0
Përveç projekteve dhe angazhimeve muzikore dhe televizive, Robert Berisha  përflitet shumë edhe për paraqitjen e tij fizike. Siç dihet ai prej disa javësh ndodhet në Tiranë për shkak të konkurrimin në spektaklin ‘Dance with me’. Po ashtu këngëtari po punon për një bashkëpunim trio me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon. Veç të tjerash, ai nuk ngurron të bëjë publike […]

Një mami sensuale si Nora Istrefi

0
Nora pas një pauze të gjatë ndaj muzikës për shkak të lindjes, i është rikthyer fuqishëm këtë sezon. Kemi parë foto të Norës duke dal nga pishina, nëpër koncerte, në klipet por nuk paskemi parë foton më të bukur e më sensuale të saj. Të gjithë meshkujt do të xhelozojnë Robert Berishën në këto momente. […]

Sot femrat lënë kokën për të, por si dukej Robert Berisha dikur?

0
Eshtë faktuar katërcipërisht edhe nga komentet e pëlqimet në rrjetet sociale se Robert Berisha vijon të jetë një nga meshkujt më të pëlqyer për femrat. Roberti tërheq shpesh vëmendjen e mediave. Ndërsa është edhe aktiv në rrjetet sociale ku ndan me miqtë momente nga jeta e tij e përditshme. Së fundmi ai ka hapur arkivat […]

“Pa ty” Robert Berisha sjell një serenatë ritmike ballkanase

0
Ritmet ballkanase do iu përfshijnë në projektin e ri të Robert Berishës me titull “Pa ty”. Një këngë verore që flitet për dashurinë ndaj një vajze, pa të cilën nuk ka jetë por historia ka përfunduar. Ai ka zgjedhur që në klipin e tij muzikor të krijojë një atmosferë festive, pasi tingujt janë mjaft ftues dhe zor […]