Home Tag "robert berisha"

Çifti i famshëm njofton ndarjen, habisin fansat, ja kush e ka fajin…

0
Robert Berisha ka habitur jo pak gjatë mbrëmjes se djeshme, kur përmes një statusi në Instagram, njoftoi se është ndarë nga Nora. Në një status të gjatë përveçse lajmëron ndarjen, Roberti sqaron gjithashtu se me Norën do të vazhdojnë të jenë miq dhe gjithmonë pranë për vajzën e tyre Renee. Pas lajmit të shumta kanë […]

Midis Erës, Roberti dhe Tunës, Nora sapo na surprizoi me zgjedhjen e saj

0
Nora Istrefi ka qënë e ftuar ne ëmisionin “Mirage” ku është vënë përballë disa pyetjeve të vështirë. Kë zgjedh Nora Istrefi përballë artistëve të famshëm. Kjo ka qënë një intervistë shumë e vështirë për të. Pasi shumicën e këngëtarëvë që i kishin vendosur për ti zgjedhur ajo i kishte shumë miq. Midis Genta Ismajlit dhe […]

Dalin pamjet nga ditëlindja e Era Istrefit, hedh tortën në tokë

0
Këngëtarja Era Istrefi nuk ka të ndalur me sukseset e saj në muzikë, jo vetëm brenda vendit, por edhe në arenën ndërkombëtare. Megjithëse shumë e re në moshë, Era ka pasur një karrierë të suksesshmë në muzikë, ndërkohë që kulmin e saj e pasi me këngën “Live it up”, kënga zyrtare e “Botërorit 2018”, që u […]

Çfarë nuk tha për Tunën, pendohet Robert Berisha, ja çfarë bën

0
Knëgëtari i njohur Robert Berisha, në një intervistë për emsionin “Trokit” rrëfeu disa momente nga jeta e tij personale. Veç projekteve të tij muzikore, Roberti foli edhe për debatet me vëllain dhe Tunën. Moderatori e pyet nëse pas gjithçkaje çfarë u tha nga të dyja palët ai ka ndjerë pendesë, Roberti thotë: “Ndoshta po, ka […]

Nuk e dinim! Patrisi qenka bërë shkak që Nora të njihet me Robertin

0
Këngëtarja Nora Istrefi ishte e stuar së fundmi në emisionin “Xing me Ermalin”, ku reagoi për herë të parë publikisht për sherrin midis këngëtares Tuna dhe bashkëshortit të saj Robert Berishës. Nora hodhi poshtë thashethemet se ajo dhe Tuna nuk flasin duke thënë se vazhdon ta respektojë dhe se nuk e ka armike, por theksoi […]