Home Tag "robert berisha"

Pas fotove të nxehta të Norës me bikini, reagon Robert Berisha

0
Ish çifti shumë i dashur për publikun Roberti dhe Nora janë përfolur shumë në media ditët e fundit pas postimit për ndarje të publikuar vet nga Robert Berisha. Për këtë postim të tij Nora nuk ka është prononcuar fare në media. Ajo ka nisur pushimet me nënën e saj dhe me vajzën Reene. Fotot e […]

Dy ditë pas lajmit të ndarjes, ja çfarë bën Robert Berisha..

0
Robert Berisha u bë kryefjala e portaleve dy ditë më parë, kur njoftoi ndarjen nga bashkëshortja këngëtarja Nora Istrefi. Një ditë më pas mesa duket është penduar pasi e fshiu postimin, duke mos lënë gjurmë të njoftimit që dha. Ndërsa sot Robertin e shohim teksa poston një video duke udhëtuar me makinën e tij dhe […]