Home Tag "Robert Pattinson"

Konfirmohet lajmi i ëmbël, Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë

0
Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë. Ylli i “Twighlight”,Robert Pattinson do të bëhet baba. Suki Waterhouse,partneria e tij , është shtatzënë dhe ajo ka konfirmuar zërat. Para se të performonte në festivalin Corona Capital, ajo u shpreh: “Vendosa të vesh disa të shndëritshme, sepse mendova se do t’ju shpërqendronte nga diçka […]

Ndërpriten sërish xhirimet e “Batman”, aktori kryesor pozitiv me COVID-19

0
Xhirimet për filmin “Batman” janë ndërprerë sërish vetëm pak kohë pas ndërprerjes së parë për shkak të karantinës. Këtë herë shkak është bërë aktori kryesor Robert Pattison i cili ka rezultuar i infektuar me Coronavirus. Warner Bros në një komunikim për mediat tha se filmi është ndërprerë sërish pasi një prej anëtarëve të skuadrës është […]