Home ShowBiz Konfirmohet lajmi i ëmbël, Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë
Konfirmohet lajmi i ëmbël, Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë
0

Konfirmohet lajmi i ëmbël, Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë

0
0

Robert Pattinson do të bëhet baba për herë të parë.

Ylli i “Twighlight”,Robert Pattinson do të bëhet baba.

Suki Waterhouse,partneria e tij , është shtatzënë dhe ajo ka konfirmuar zërat.

Para se të performonte në festivalin Corona Capital, ajo u shpreh: “Vendosa të vesh disa të shndëritshme, sepse mendova se do t’ju shpërqendronte nga diçka tjetër që po ndodh”, duke drejtuar gishtin nga barku i saj i rrumbullakosur.

Robert Pattison dhe Suki Waterhouse janë në lidhje që nga viti 2018 dhe aktualisht jetojnë së bashku në Los Angeles.

Linku: https://www.98fm.com/celeb/robert-pattinson-is-set-to-become-a-father-for-the-first-time-1616034

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CzJzNX6oAwX/?img_index=2