Home Tag "Roza e pi kafen si “boss”"

Roza e pi kafen si “boss”, duke e shoqëruar me poza joshëse

0
Kafja është si një vakt më vete në përditshmërinë e shumicës prej nesh. Pa të nuk bëjmë dot! Kështu është edhe për moderatoren e njohur Roza Lati. Ajo njihet për natyrën e saj shumë gazmore dhe për “gjetjet” që bën herë pas here. Sot ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video ndërkohë që kamarieri i sjell […]