Home Tag "sekret"

Robert Berisha mban një sekret të madh

0
Përveç muzikës, Robert Berisha është i njohur për sarkazmën dhe humorin e tij në skenë.  Ai i merr gjërat shtruar dhe i thotë ashtu troç si i mendon. Një gjë që është shumë e dukshme por që ndoshta nuk e keni vërejtur, është buzëqeshja dhe lumturia që ai përçon tek publiku. Rreth kësaj ai ka […]

Ledri dhe Noizy e thonë në sinkron “Neser”

0
Neser shkruan Ledri, të njëjtën gjë edhe Noizy. Por nesër, dhe fjalën e kanë për sot, çfarë pritet të ndodhi. Ndër artistët më të suksesshëm të tregut muzikor, po lënë takim mes tyre, po lënë takim me miqtë, me ndjekësit?! Neser shndërrohet në sot. Noizy e ka thënë edhe në tekstet e tij, „buzëqesh nga […]

Kush është adhuruesi sekret i Luana Vjollcës?

0
Luana Vjollca ka shumë adhurues. Ata e shfaqin hapur pëlqimin që kanë ndaj saj. Megjithatë është një fans i Luanës që i dërgon lule shpesh e që askush nuk e njeh. Si përherë nuk kanë munguar lulet edhe këtë të dielë, përgjatë emisionit të së dielës e ndërsa Luana i morri luleve erë e postoi […]

Besi nuk i bindet Xhensilës dhe zbulon sekretin e tyre!

0
Bes Kallaku këtë herë nuk i është bindur Xhensilës. Ai ka zbuluar një sekret të cilin Xhensila e ruajti me shumë fanatizëm në intervistën e saj për “Oktapod”. Megjithatë mesa duket Besi nuk është supersticioz. Në një intervistë që ka dhënë është pyetur se kur do të martohen dhe pa hezituar, ka thënë: “Vitin tjetër”. […]