Home ShowBiz Robert Berisha mban një sekret të madh
Robert Berisha mban një sekret të madh
0

Robert Berisha mban një sekret të madh

0
0

Përveç muzikës, Robert Berisha është i njohur për sarkazmën dhe humorin e tij në skenë.  Ai i merr gjërat shtruar dhe i thotë ashtu troç si i mendon.

Një gjë që është shumë e dukshme por që ndoshta nuk e keni vërejtur, është buzëqeshja dhe lumturia që ai përçon tek publiku. Rreth kësaj ai ka edhe një sekret të cilin nuk mund ta dimë kurrë.

Në një foto në instastory ai ka dal i buzëqeshur dhe ka shkruar “Prapa buzëqeshjes sime është gjithçka që ti kurrë nuk do ta kuptosh”.

Pra Roberti ende vazhdon të mbajë sekret këtë gjë dhe si duket nuk do ta zbulojë edhe për shumë kohë.

robert berisha

Burimi i fotos kryesore: https://www.instagram.com/p/BSoFEONFNGE/?taken-by=robertberishaofficial