Home Tag "shampanje"

Me kë e festoi Klaudia Shën Valentinin?!

0
Klaudia Pepa dje në ditën e të dashuruarve ka publikuar një foto shumë domethënëse në profilin e saj. Një vaskë e mbushur me tullumbacë në formë zemre të kuq, një gotë shampanjë në duar, një ambjent shumë romantik dhe mbi të gjitha një femër kaq seksi që i ka drejtuar sytë diku. Kjo ishte dita […]

Olta Gixhari rrëzëllitëse me bikini

0
Aktorja simpatike Olta Gixhari është duke shijuar rrezet e diellit në prani të shoqeve të saj të ngushta. Olta ka postuar një video në instastory me bikini në ngjyrë tulle dhe me një gotë shampanjë në duar. Si gjithmonë Olta na surprizon me çdo foto dhe me çdo postim që publikon në rrjetet e saj […]

2Ton feston ditëlindjen – Kjo është festa e tij me shokët

0
Këngëtari i mirënjohur dhe shumë i kërkuar 2Ton feston sot ditëlindjen. Festa ka nisur që në orët e vona të mbrëmjes së kaluar me shokët e tij më të mirë. Atmosfera nga fotot e publikuar nga vet 2Ton duket shumë e gëzueshme dhe në një moment çunat janë lyer të gjithë me tortën e ditëlindjes. […]