Home ShowBiz Lahet me shampanjë në mes të detit, fansat kanë dy fjalë për Oriolën…
Lahet me shampanjë në mes të detit, fansat kanë dy fjalë për Oriolën…
0

Lahet me shampanjë në mes të detit, fansat kanë dy fjalë për Oriolën…

0
0

Modelja e njohur Oriola Marashi publikon herë pas here foto provokuese si  nga pushimet ashtu edhe nga momentet në punë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku ndodhet në mes të detit, ndërsa po derdh një shishe shampanjë në kohë.

Shumica e fansave e kanë kuptuar që në fakt shishja është e mbushur me ujë, por një prej komentueseve i thotë Oriolës se po mbyt peshqit.

Komenti është bërë me humor, pasi komentuesja e ka shoqëruar me një emoji me flakë.

Shumica e komentuesve e kanë komplimentuar modelen për fotot dhe për linjat e saj perfekte, ndërkaq Oriola nuk i ka kthyer përgjigje asnjë komenti, duke qëndruar në heshje.

View this post on Instagram

Dripped in ✨✨✨ @dodonaavdiuofficial

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

 

Inkedoriola_LIoriolaaa

Link: https://www.instagram.com/p/B1hGA5iBBC9/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/BvHs2FelLPJ/