Home Tag "Shndërrohet"

Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë

0
Çiljeta Xhilaga është mjaft e komentuar dhe e klikuar si rrallë personazhe të tjerë të showbizzit. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte […]

Shndërrohet Xheni e Big Brother 9, bionde si kurrë më parë

0
Ish banorja e Big Brother ka marrë një vendim për tu transformuar. Xheni duket mjaft bukur me këtë ndryshim të ri. Ajo ka tentuar të kthehet në bionde, por jo ekstreme. Prej kohësh ish banorja ka vendosur të qëndrojë në Shqipëri. Për sa i përket raportit me ish partnerin e saj Benardit duket se nuk […]