Home Tag "Shndërrohet"

Shndërrohet Zaimina. Tremb fansat me pamjen e re

0
Këngëtarja Zaimina Vasjari ka një paraqitje fizike të mrekullueshme, sigurisht të vlerësuar edhe në konkurse të ndryshme bukurie. Mirëpo pak më parë ajo i ka lënë të gjithë pa fjalë kur është shfaqur me një look të ri, me flokë të lagur dhe e gjakosur në fytyrë. Megjithëse fillimisht të gjithë janë shokuar nga pamja e […]

Joshëse me flokë të kuqe, shndërrohet Ana Lika

0
Për shkak të natyrës së saj çapkënedhe lozonjare, aktorja Ana Lika ka një reputacion të veçantë, mjaft të pëlqyer në publik. Aktorja gjithmonë ka qenë aktive në rrjetet sociale nga ku na ka mbajtur të informuar për jetën e saj. Së fundmi Ana na vjen me një look të ri ku na ka habitur të […]

Shndërrohet Miriam Cani. Ja çfarë ka bërë

0
Miriam Cani është një nga ato personazhe që veç artit të saj, tërheq gjithmonë vëmendjen e publikut me thjeshtësinë dhe bukurinë e saj. Jemi mësuar ta shohim gjithnjë me flokë të gjata bjonde, mirëpo siç duket Miriami ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj. Në foton e fundit të publikuar në Instagram, […]

Shndërrohet Lorik Cana, nuk do ta njihni ish-kapitetin në këtë foto

0
Ish-kapiteni i kombëtares  shqiptare të futbollit Lorik Cana, prej disa kohësh është zhvendosur në Itali me bashkëshorten e tij  Monica me origjinë italiane. Ai është mjaft aktiv në Instagram, ku i tregon ndjekësve disa detaje nga jeta e tij personale dhe profesionale. Së fundmi, Cana ka lajmëruar fansat se është rikthyer për disa ditë në Prishtinë. […]

Shndërrohet Aurela Hoxha. Nuk do e njihni me look-un e ri

0
Ajo ka privilegjin dhe përgjegjësinë e të qenit së pari një femër shumë e bukur dhe së dyti një ndër modelet më të komentuara e komplimentuara. Fjala është për Aurela Hoxhën. Modelja është shumë aktive në rrjetet socale ku ndan me miqtë foto të ndryshme nga përditshmëria e saj. Ndërsa së fundmi Aurela duket se […]

Shndërrohet Çiljeta Xhilaga. Pamja e re e kthen pas në kohë

0
Çiljeta Xhilaga është mjaft e komentuar dhe e klikuar si rrallë personazhe të tjerë të showbizzit. Kohët e fundit ajo u dikskutua për lidhjet dhe ndarjet me portierin e Partizanit, Alban Hoxhën. Ndërsa tashmë këngëtarja ka vendosur të bëjë ndryshimin drastik në pamje. Çiljeta është bërë bjonde, duke u kthyer kështu pas në kohë, siç ishte […]

Shndërrohet Xheni e Big Brother 9, bionde si kurrë më parë

0
Ish banorja e Big Brother ka marrë një vendim për tu transformuar. Xheni duket mjaft bukur me këtë ndryshim të ri. Ajo ka tentuar të kthehet në bionde, por jo ekstreme. Prej kohësh ish banorja ka vendosur të qëndrojë në Shqipëri. Për sa i përket raportit me ish partnerin e saj Benardit duket se nuk […]