Home Tag "shtepi e re"

Marina dhe Getoari hyjnë në shtëpinë e re, ja të rejat e çiftit

0
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të dashur për publikun. Ata janë martuar prej disa vitesh tashmë dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë me publikun momentet nga jeta e tyre private. Miku i Marinës dhe gazetari Eraldo Rexha ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave dhe një prej tyre lidhej […]