Home ShowBiz Marina dhe Getoari hyjnë në shtëpinë e re, ja të rejat e çiftit
Marina dhe Getoari hyjnë në shtëpinë e re, ja të rejat e çiftit
0

Marina dhe Getoari hyjnë në shtëpinë e re, ja të rejat e çiftit

0
0

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të dashur për publikun.

Ata janë martuar prej disa vitesh tashmë dhe shpesh herë i shohim teksa ndajnë me publikun momentet nga jeta e tyre private.

Miku i Marinës dhe gazetari Eraldo Rexha ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave dhe një prej tyre lidhej me Marinën.

Dikush e ka pyetur se kur do ta ftojë Marinën dhe nëse do të zbulojë diçka që se dimë dhe jo klishe.

“Moj nuk pranon ngela duke i thënë. Ndonjë gjë që se dini?? Marina ka hyrë në shtëpi të re”, shkruan ai në përgjigje të pyetjes duke zbuluar kështu se çifti janë transferuar në një tjetër shtëpi, por pa zbuluar detaje të tjera.

marinaaa

Link: https://www.instagram.com/eraldorexho/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAQ9lP-nWJk/