Home Tag "Silva Gunbardhi"

E pabesueshme si i pret miqtë këngëtarja Silva Gunbardhi

0
Si për jetën profesionale ashtu dhe për atë private, Silva është padyshim një nga personazhet më të komentuar nga media. Ditën e sotme këngëtarja ka pritur miq nga Australia të cilët i ka kënaqur duke i rënë daulles me motive popullore shqiptare, siç shihet në videon që ajo ka postuar. ’Ja bëra dhe unë nga këto anonimet! […]

“Hajde shqipe” Shumë larg nga njëri-tjetri, Silva dhe Dafi japin njëzëri një mesazh unik

0
Shumë larg nga njëri-tjetri, por arti i bashkon në një këngë që do e mësoni përmendësh gjatë verës. Silva Gunbardhi në Shqipëri, ndërsa Dafi në Australi, japin njëzëri mesazhin e thjesht por të madh. Gjithë shqipëtarët janë një. Gjuha, tradita, zakonet e sidomos këngët thyejnë kufitë për t’i bashkuar të gjithë në të njëjtën valle. […]

E pabesueshme, Silva ndahet nga Dafi! Çfarë ka ndodhur mes tyre?

0
  Silva Gunbardhi është një ka këngëtaret që përmes zërit të saj fantastik ka mbledhur rreth vetes miliona adhurues. Por nuk mbetet pas edhe bashkëshorti i saj Dafi i cili ka një stil të admirueshëm. Por mesa duket mes tyre ka një distancim të papritur dhe kjo na lë pa fjalë. Silva dhe Dafi shumë […]

Silva Gunbardhi sjell “Fati”-n për të gjithë ju

0
Me një deklaratë të drejpërdrejtë dashurie, e me plotë ngjyra të gërshetuara mes tyre, nis vrullshëm klipi i ri i Silva Gunbardhit me titull “Fati”. Një tjetër shfaqje ndjenjash, por këtë herë Silva është kthyer e tëra në stilin e saj autentik, që e bëri aq të dashur për publikun. Klipi i realizuar në një teknikë […]

Me probleme financiare?! Silva Gunbardhi mbush instastoryn me 500-she lejla

0
Pak kohë më parë ajo deklaroi se bënte një jetë modeste, duke qenë disi e kufizuar financiarisht. Por mesa duket këngëtares nuk resht duke i buzëqeshur suksesi, sepse postimet e saj në Instagram tregojnë një tenor jetese mbi normalen. Ajo është një profesioniste e këngës dhe një personazh i mirnjohur edhe ndërkombëtarisht. Këtë herë ajo ka postuar tortën […]

Silva Gunbardhi “leku letër”! E kapin “mat” teksa depoziton në bankë

0
Silva Gunbardhi është një këngëtare mjaft e pëlqyer e me koncerte të shumta. Kështu që nuk është çudi që lekët e fituara do të dojë ti sigurojë mirë. Këngëtarja e mirnjohur ka publikuar një foto në Instastory, të realizuar nga një mikeshë, gjatë një transaksioni në bankë. Mbishkrimi i fotos tregon që Silva ndodhet aty për të futur […]

“Marak” e Defrit dhe Silvës – Një tjetër sukses i konfirmuar

0
Nuk është bashkëpunimi i tyre i parë por as edhe i vetmi, kënga e tyre e pare e titulluar “Lalushe”, korri shumë sukses në vetëm disa ditë publikimi. Kënga e dytë e quajtur „Marak“ është një tjetër këngë ku vulosi një tjetër sukses së bashkëpunimit midis dy këngëtarëve Silvës dhe Defrit. Deri tani kënga është […]