Home Tag "Sindi"

Arjani bën komentin epik për takimin Sindi-Blerim, ja si ju duk atij

0
Pasditen e sotme në “Përputhen” u transmetua takimi i Sindit me Blerimin dhe ajo që ju bëri përshtypje të gjithëve ishte komenti i opinionistit Arjan Konomi. Ai i ka bërë të gjithë    të qeshin me lot, ndërsa për të përshkruar takimin e tyre përdori një shprehje të vjetër romane. Ai tha se takimi i […]

Pasi Sara u kthye me Atdheun, Sindi ironizon keq Gelianin

0
Geliani dhe Sara u deklaruan për njëri tjetrin pak ditë më parë, por mesa duket Sara nuk ka mundur dot të harrojë Atdheun. Ajo postoi një video me Atdheun, ndërsa në një foto ku pozojnë së bashku ajo shkruante se pavarësisht sherreve, ata të dy nuk rrinë dot pa njëri tjetrin. Geliani ndërkaq thumboi Sarën […]

Pas kërcënimeve, Elvisi publikon mesazhet me Antonelën dhe Sindin…

0
Loco një prej ish kandidatëve të “Përputhen” që u largua pas një sherri me Antonelën ka qenë i ftuar në “Glamour Zone” me gazetaren Ester Bylyku. Ai ka folur gjatë lidhur me jetën e tij pas “Përputhen” si dhe raportet që ka aktualisht me kandidatët. Ndërkohë gjatë një sfide ai është detyruar të zbulojë bisedat […]