Home ShowBiz E ironizoi për flokët, Arjan Konomi tallet keq me Sindin në rrjete sociale
E ironizoi për flokët, Arjan Konomi tallet keq me Sindin në rrjete sociale
0

E ironizoi për flokët, Arjan Konomi tallet keq me Sindin në rrjete sociale

0
0

Arjan Konomi dhe Sindi që në fillim të emisionit kanë pasur përplasje me njëri-tjetrin dhe duket se gjakërat nuk u sheshuan kurrë mes tyre.

Me fillimin e sezonit të ri opinionisti ndryshoi look-un e flokëve dhe e para që e ironizoi keq ishte Sindi.

Pavarësisht se kanë kaluar disa ditë, Arjani ka vendosur të tallet publikisht me të. Ai ka ndarë një video në rrjete sociale ku shikohet një majmun i vogël.

“Nëse krokodili ngjante me Mevlanin po kjo shimpazeja e xhunglës me kë ngjan? Më ndihmoni pak për emrin se s’po më vjen”.

Menjëherë komentuesit kanë vërshuar me emrin e Sindit, mbetet të shikojmë se si do ta presë ajo këtë krahasim të fundit të bërë nga Arjani.

Linku: https://www.instagram.com/reel/CT_y3gggN4K/?utm_source=ig_embed&ig_rid=21e60f11-3b5c-4c13-8292-d63a2cfa9306

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/perputhen_tch/