Home Tag "Skandaloze!"

Skandaloze! Bebe Rexha akuzon producentin për ngacmim seksual

0
Skandalet seksuale në botën e yjeve nuk kanë të sosur. Kësaj rradhe e përfshirë është një këngëtare shqiptare. Bëhet fjalë për të famshmen Bebe Rexha e cila ka tronditur rrjetin me deklaratën që ka bërë ditën e sotme në Twitter. Bebe shkruan se i njëjti producent që kishte ngacmuar seksualisht Kristina Buch dhe Peyton Ackley, […]