Home Tag "tradhetia"

Pas tradhëtisë së partnerit, këngëtarja e famshme drejt divorcit

0
Cardi B dhe Offset janë duke i dhënë fund martesës së tyre. Reperja me famë botërore ka vendosur të firmosë letrat e divorcit pas disa vitesh martesë. Mediat e huaja pohojnë se martesa mes tyre ka marrë fund dhe se nuk ka asnjë mundësi pajtimi. Shkak për ndarjen thuhet se është bërë tradhëtia e Offset […]

Mos u lodhni kot, këto 5 shenja nuk e falin kurrë tradhëtinë

0
Tradhëtia është një fenomen që e hasim shpesh në çifte, megjithatë jo të gjithë e falin. Janë disa shenja horoskopi që nëse të ndodh ti tradhëtosh do të jetë e kotë t’u kërkoni të falur, pasi nuk kanë për t’ju falur kurrë. Kështu nëse jeni të lidhur me një person të shenjës së binjakëve do […]

Justifikimet më të zakonshme të meshkujve tradhëtarë, ja çfarë thonë

0
Të gjithëve mund t’ju ndodh që të tradhëtohen dhe madje edhe ta mësojnë tradhëtinë, kjo është diçka që ka ndodhur dhe gjithmonë do të ndodhë. Por pasi zbulohen njerëzit dhe veçanërisht meshkujt japin disa arsye që janë të njëjta për të gjithë dhe që i dëgjojmë përherë. Konkretisht një mashkull që tradhëton e para gjë […]