Home ShowBiz Pas tradhëtisë së partnerit, këngëtarja e famshme drejt divorcit
Pas tradhëtisë së partnerit, këngëtarja e famshme drejt divorcit
0

Pas tradhëtisë së partnerit, këngëtarja e famshme drejt divorcit

0
0

Cardi B dhe Offset janë duke i dhënë fund martesës së tyre.

Reperja me famë botërore ka vendosur të firmosë letrat e divorcit pas disa vitesh martesë.

Mediat e huaja pohojnë se martesa mes tyre ka marrë fund dhe se nuk ka asnjë mundësi pajtimi.

Shkak për ndarjen thuhet se është bërë tradhëtia e Offset një vit më parë.

Kujtojmë se ata të dy u martuan në fshehtësi të plotë tre vite më parë, ndërsa sot reperja është përveç divorcit ka kërkuar edhe kujdestarinë e vajzës së tyre.

Sipas mediave të huaja palët nuk kanë arritur në një marrëveshje për ndarjen e pasurisë dhe duket se ky vendim do ti takojë gjykatës.

Link: https://www.instagram.com/p/CEHwSMKA7pT/

View this post on Instagram

Every Day ⚰️

A post shared by OFFSET (@offsetyrn) on

Link: https://www.instagram.com/p/CFBArKFJt_m/

Burimi i lajmit: https://www.vulture.com/2020/09/cardi-b-offset-divorce-cheating.html#:~:text=Cardi%20B%20filed%20for%20divorce,no%20prospects%20for%20a%20reconciliation.%E2%80%9D

Burimi i fotos: https://unsplash.com/photos/E8H76nY1v6Q