Home ShowBiz Po më ndjekin me adresa fallso, Triksa trazon ujërat me thumbin e fundit
Po më ndjekin me adresa fallso, Triksa trazon ujërat me thumbin e fundit
0

Po më ndjekin me adresa fallso, Triksa trazon ujërat me thumbin e fundit

0
0

Triksa dhe pse ka shumë kohë që është largua nga shtëpia vip, zhurma vijon ta ndjekë nga pas.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë një video në Taik Tok ku shfaqet duke thumbuar.

“Motër, vishu, duku bukur. Ata po të shohin me adresë fallso. Mbyti, irritoi me jetën tënde të bukur. Faleminderit.”

Ky mesazh është parë si një thumb ndaj Donaldit dhe Borës.

Këngëtarja pas rikthimit të tyre u shpreh se nëse ata kanë gjetur dashurinë dhe unë iua uroj.

Linku: https://www.instagram.com/stories/rudinadembacaj/2864179504071537594/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/Ce_qoVZtHQR/

tags: