Home Tag "triksa"

E papritur! Triksa bën veprimin e çmendur për Donaldin dhe Borën

0
Triksa është në fokusin e mediave për shkak të historisë me Donaldin. Postimet e tyre ndiqen hap pas hapi duke u interpretuar në forma të ndryshme. Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video ku ndë sfond dëgjohet dedkimi i Donaldit për Borën. Ajo bën thirrje që fëmijët mos konsumojnë lëndë narkotike. Ende nuk […]

Të detyrohem një falje…, rrjeti zhurmon me deklaratën e Triksës

0
Në rrjet po bëhet nami me historinë e Donaldit dhe Borës. Pas një sërë dedikimesh ndaj njëri-tjetrit ndjekësit presin një rikthim mes tyre. Triksës nuk i kanë shpëtuar këto situata në rrjet. Ajo së fundmi ka reaguar çuditshëm nëpërmjet një video. ‘Duket se të detyrohem ty një falje, të kam dhënë 1000 arsye për të […]

Triksa vjen me një mesazh për ndjekësit pas ndarjes nga Donaldi

0
Triksa pas ndarjes nga Donaldi është rikthyer bashkëbisedimit me ndjekësit. Së fundmi ajo ka vendosur t’iu tregojë mirnjohjen që ka për dashurinë dhe përkushtimin që i japin çdo ditë. ‘Dashuria dhe mbështetja që kam marrë nga fansat e mi është më shumë se ç’mund ta kisha imagjinuar ndonjëherë. Jam me lot në sy duke e […]

Triksa trazon përsëri rrjetin me detajet e fundit për Donldin

0
Triksa pasi konfirmoi ndarjen nga Donaldi së fundmi ka trazuar rrjetin me postimin e rradhës. Këngëtarja shfaqet e veshur me xhaketë e cila është shumë e ngjashme me atë që kishte veshur Donaldi në finale. Faqja Vipat e Bllokut ka kapur këtë detaj duke hedhur dyshime se e gjithë kjo mund të jetë bërë për […]