Home Tag "veshja"

Çmimi marramendës i veshjes së Butrintit, jo vetëm femrat shpenzojnë

0
Këngëtari Butrint Imeri është dalluar gjithmonë për fizikun dhe stilin e tij të veçantë. Ai është një prej këngëtarëve më të preferuar sidomos prej femrave dhe ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes sidomos sa i takon jetës së tij private. Këngëtarin e shohim vazhdimisht në formë perfekte dhe sidomos gjithmonë të kombinuar me veshje […]

Alba i jep reston gazetarit pas ofendimeve, ja çfarë i thotë…

0
Disa ditë më parë gazetari Flavio Qarri nisi një debat virtual me balerinën Alba Hoxha nisur nga fustani me të cilin prezantonte motin ku ai kishte vënë re që moderatorja zbulonte një pjesë të gjoksit të panxirë. Komentet e tij vijonin në fund me hashtagun “Parashikimi I m*tit”. Alba preferoi të mos reagonte menjëherë, por […]

Del rrugëve vetëm me mbathje, Hyrrem nuk njihet me lookun e ri

0
Të gjithë e mbajmë mend aktoren e njohur turke Meryem Uzerli e cila u bë e famshme për rolin e Hyrremin në serialin turk “Sulltani i madhërishëm”. Ajo është akuzuar shpesh për ndërhyrje në fytyrë, një pjesë të të cilave madje edhe i ka pranuar, por këtë herë duket se i ka befasuar të gjithë […]

Rina nuk ka të ndalur, këtë herë kombinon ngjyrën e flokëve me veshjen

0
Reperja Rina është një ndër të paktët persona që eksperimenton gati çdo ditë me flokët. Këngëtarja ka provuar pothuajse çdo ngjyrë dhe model flokësh dhe është nga ata persona që nuk qëndron rehat me një ngjyrë të vetme, por i ndryshon vazhdimisht. Këtë herë ajo ka provuar madje të kombinojë ngjyrën e flokëve me veshjen. […]

Pas dy ditësh në skenën e Sanremos, Alketa zbulon çfarë do të veshë

0
Ditën e enjte në 6 shkurt moderatorja shqiptare Alketa Vejsiu do të ngjitet në skenën e Sanremos ku do të prezantojë krahas Amedeo si një prej 10 prezantueseve femrave që janë të ftuara në edicionin e këtij viti. Moderatorja ndodhet tashmë në Itali, ndërsa është duke u përgatitur për mbrëmjen e madhe. Ajo ka zbuluar […]

“Nuk më rru*et…” Aurela Gaçe u kthehet ndjekësve pas kritikave

0
Këngëtarja Aurela Gaçe është një nga divat e muzikë shqiptare, e cila njihet për intepretimet e saj energjike në skenë. Por veç të tjerave, Aurela suprizon fansat edhe me look-un e saj, e cili është gjithmonë në kërkim të gjërave unike dhe avangard. Siç duket këngëtares i pëlqen që të eksperimentojë në veshje, saqë së […]