Home ShowBiz Alba i jep reston gazetarit pas ofendimeve, ja çfarë i thotë…
Alba i jep reston gazetarit pas ofendimeve, ja çfarë i thotë…
0

Alba i jep reston gazetarit pas ofendimeve, ja çfarë i thotë…

0
0

Disa ditë më parë gazetari Flavio Qarri nisi një debat virtual me balerinën Alba Hoxha nisur nga fustani me të cilin prezantonte motin ku ai kishte vënë re që moderatorja zbulonte një pjesë të gjoksit të panxirë.

Komentet e tij vijonin në fund me hashtagun “Parashikimi I m*tit”.

Alba preferoi të mos reagonte menjëherë, por gjatë emisionit të pasdites në televizionin “Klan”, ajo ka dhënë një përgjigje edhe pse në mënyrë indirekte.

E pyetur nga Rudina lidhur me komentet që qarkullojnë për veshjen e saj, Alba duke buzëqeshur tha se e rëndësishme është që merren me të dhe se vetëm karamelja mbahet në gojë.

Ndërsa kushërira e saj dhe njëkosisht balerina e njohur Isida Mollaymeri tha se Alba gjithë jetën ka bërë dhe do të bëjë çfarë të dojë.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=2T-vgi2xmZ4

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CAakffGg4h2/https://www.instagram.com/p/CBxi0oBAxnv/