Home Lifestyle Gjithmonë në super formë, Agnesa shpenzon shifra marramendëse për veshjen
Gjithmonë në super formë, Agnesa shpenzon shifra marramendëse për veshjen
0

Gjithmonë në super formë, Agnesa shpenzon shifra marramendëse për veshjen

0
0

Ish Missi shqiptar Agnesa Vuthaj është një prej femrave më të bukura të showbizit.

Atë e shohim gjithnjë në formë perfekte dhe padyshim që parapëlqen të vishet dhe të shpenzojë për t’u dukur bukur.

Faqja e njohur What they Wearin është ndalur tek veshja e fundit e Agnesës në një prej postimeve të saj në instagram.

Ajo shfaqet e veshur me një pallto të gjatë të zezë të markës Louis Vuitton që kushton 3600 euro.

Një çantë të vogël Hermes me lëkurë krokodili që kushton plot 36500, syzet e diellit të markës Linda Farroë që kushtojnë plot 1105 euro dhe orën Rolex që kushton 10300 euro.

agnesaa

agness

agnesss

Link: https://www.instagram.com/p/CH59fEHHSC6/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/CHLp5NNHGjB/