Home Lifestyle Shijet e shtrenjta të Norës, nuk do ta besoni shifrën e fustanit dhe sandaleve
Shijet e shtrenjta të Norës, nuk do ta besoni shifrën e fustanit dhe sandaleve
0

Shijet e shtrenjta të Norës, nuk do ta besoni shifrën e fustanit dhe sandaleve

0
0

Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Ajo është jo vetëm e talentuar, por gjithashtu edhe një femër shumë tërheqëse, të cilën e shohim gjithmonë në formë perfekte.

Nora di gjithmonë se si të zgjedhjë veshjet perfekte dhe të duket gjithmonë joshëse.

Në një foto të disa ditëve më parë, këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan të verdhë të “vivienne West Wood” që sipas faqes “What they wearin”, kushton plot 1300 euro.

Ndërsa sandalet e markës “Yves Saint Laurent”, kushtojnë 995 euro.

Në total veshja e këngëtares shkon gati 2300 euro, por duhet thënë që ja vlen.

Gjithësesi Nora duket e bukur edhe me look të thjeshtë dhe këtë e ka treguar edhe me veshje që kushtojnë më pak, apo edhe në rastet kur vishet sport, apo casual.

Link: https://www.instagram.com/p/CEv-FLSAO5o/

Burimi i fotos: https://www.instagram.com/p/B7te3-iJiuu/